Club Prive By Rixos Belek 

Základné informácie

Príchod: 14:00
Odchod: 12:00
Izieb: 30
Hodnotenie hostí
88 %

Hotel Club Prive by Rixos Belek, ktorý ponúka kultivovaný a jedinečný dovolenkový zážitok, má k dispozícii 300 metrov dlhú pláž pri tyrkysovom pobreží Stredozemného mora so súkromnými pavilónmi pre každú vilu. Môžete si pochutiť na výberových jedlách z morských plodov a medzinárodných pokrmoch v reštauráciách situovaných pri mori alebo medzi ubytovacími jednotkami. Zábavný park The Land of Legends je vzdialený 8 km. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku.

Všetky vily sú klimatizované a vybavené kuchyňou s otvoreným priestorom. V súkromných ​​kúpeľniach nájdete toaletné potreby značky Bvlgari. Niektoré vily majú k dispozícii súkromný bazén, záhradu alebo vírivku.

Deň môžete začať organickými raňajkami podávanými v pohodlí vašej záhrady pri vile. Pripravujú sa z vyberaných surovín dopestovaných na farmách, ktoré poskytujú produkty najlepšej kvality v Turecku. Reštaurácia Club House podáva širokú škálu biopotravín od pečiva po grilované špeciality. Plážový salónik ponúka občerstvenie počas dňa a morské plody na večeru. Reštaurácia, z ktorej sa môžete pokochať výhľadom na Stredozemné more, podáva špeciálne vínne menu, koktaily, morské plody, šaláty a rôzne cestoviny. V salóniku Pryamus si môžete pochutiť na obede alebo večeri. Môžete pozorovať talentovaných kuchárov počas prípravy chutného jedla.

Najmodernejšie fitnescentrum je ideálne na každodenné tréningy vo vzdušnej atmosfére s prirodzeným denným svetlom. Vo wellness centre nájdete hammam (parný kúpeľ), saunu a špeciálne liečebné procedúry. V hoteli nechýbajú 2 tenisové kurty.

Najbližšie letisko Antalya je situované vo vzdialenosti 27 km.

Poloha

Obrázok polohy hotela na mapeon-line mapGEO:36.8431782074,31.09330751

Ileribasi Mevkii Belek Serik, 7506 Belek

Objednávkový formulár

Ak chcete vidieť voľné izby, zadajte dátum vášho príchodu a odchodu a ponuka izieb sa sama aktualizuje.
Od: Do:

Izby

Typ izby
Osôb
Izieb
Cena za pobyt

Voľné izby sa Vám nezobrazí kým nezadáte dátum vášho pobytu

Vybavenie a služby

    Všeobecné platobné a storno podmienky

    Upozornenie: Toto môže byť upresnené, zmenené aj zrušené v podmienkach samotného izby.

    Príchod a odchod (odbavenie)

    príchod (check-in):    od 14:00
    odchod (check-out):    do 12:00

    Menu

    Čeština  Slovensky 

      Mena: